Movies
Ratings
81
HairsprayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0