Titles you rated
HarbinRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 1.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
CodaRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5