Movies
Ratings
366
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 3.0