Series
Ratings
17
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0