Titles you rated
- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0