Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5