Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0