Movies
Ratings
115
WhiplashRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 0.5
Forever the MomentRated ★ 2.5