Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0