Titles you rated
HealerRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5