Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 1.0