Titles you rated
Love, RosieRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0