Series
Ratings
16
The HeirsRated ★ 0.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5