Titles you rated
SerendipityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0