Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Last KingRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5