Movies
Ratings
37
The PartyRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0