Series
Ratings
90
Wonderful DaysRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
City HallRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0