Movies
Ratings
669
UsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
To the BoneRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0