Series
Ratings
20
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0