Movies
Ratings
346
Dark NunsRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
CallRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0