Movies
Ratings
471
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0