Series
Ratings
46
The Good DoctorRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Marco PoloRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0