Movies
Ratings
96
ParasiteRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
- The ScamRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0