Movies
Ratings
43
WhiplashRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5
MasterRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5