Movies
Ratings
43
12 StrongRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
Man of WillRated ★ 3.5
RV: Resurrected VictimsRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Rescue Under FireRated ★ 3.0
BaywatchRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DetourRated ★ 3.0