Series
Ratings
22
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- LimitRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0