Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0