Titles you rated
Innocent DefendantRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0