Movies
Ratings
15
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5