Series
Ratings
22- DamoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
A Poem A DayRated ★ 4.5
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0