Series
Ratings
24
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0