Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
iBoyRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0