Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0