Movies
Ratings
753
Hunting GroundsRated ★ 3.0
The Evil TwinRated ★ 3.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
The BoyRated ★ 1.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 2.0
ManholeRated ★ 1.0
The PuppetRated ★ 2.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0- NightmareRated ★ 2.0
CadaverRated ★ 1.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 0.5