Series
Ratings
54
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 1.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0