Titles you rated
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.0
Boys of TomorrowRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 2.5
The Gingko BedRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5- Running WildRated ★ 2.0
SpringtimeRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Mokpo the HarborRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0- Pitch HighRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0