Titles you rated
My GirlRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
LuciferRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
The Bride of HabaekRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5