Movies
Ratings
133
InceptionRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 2.5