Titles you rated
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
May DecemberRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5