Series
Ratings
39
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5