Movies
Ratings
686
The Fall GuyRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
Re-startRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0