Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
2,215Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mysteries of the Terracotta WarriorsRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Untold: The Liver KingRated ★ 3.0