Movies
Ratings
39
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0