Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
On AirRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5