Movies
Ratings
636
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5