Series
Ratings
18
Be with YouRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0