Titles you rated
We Are XRated ★ 4.5
Hard CandyRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0