Titles you rated
Oblivion BatteryRated ★ 5.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0