Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
PriscillaRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
John Tucker Must DieRated ★ 2.5
The DigRated ★ 1.0
She's Gotta Have ItRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Shiva BabyRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5