Titles you rated
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 5.0